Har du frågor eller undrar något om vår verksamhet?

Skicka ett meddelande så svarar vi så snabbt som möjligt. Eller ring oss på 0708 – 21 72 72
BBI-Kortaben-0296
Anders Cronholm
VD

+46708217272

anders@b-b-i.se

BBI-Kortaben-0227
Anna Nyström
Affärsutveckling

+46735440385

anna@b-b-i.se

BBI-Kortaben-0287
Emma Johansson
Affärsutveckling

+46706538069

emma@b-b-i.se

BBI-Kortaben-0248
Marcus Johansson
Affärsutveckling

+46733821085

marcus@b-b-i.se

bbi-icon-blue
Mårten Holmberg
Affärsutveckling

+46709614098

marten@b-b-i.se

thumbnail_image
Ola Johansson
Affärsutveckling

+46706208682

ola@b-b-i.se

bbi-icon-blue
Patrick Isacson
Affärsutveckling

+46738318840

patrick@b-b-i.se

BBI-Kortaben-9579
Peter Thorman
Affärsutveckling

+46708368051

peter@b-b-i.se

BBI-Kortaben-0354
Therese Wolff
Ekonomi

+4670899825

therese@b-b-i.se

Karlskrona

Campus Gräsvik 2

Karlshamn

Drottninggatan 5

Kontakta oss

Fyll i formuläret eller maila anders@b-b-i.se